הסיפור מאחורי Talking

האחים יוסי (30) ויובל (27) ינקו, עבדו במרבית גופי התקשורת בארץ ב-5 השנים האחרונות. שניהם התמקצעו בעולמות הדיגיטל, שיווק וניהול מוצר כאשר הגיעו לנקודה בקריירה שבה היו חייבים לפרוץ את תקרת הזכוכית מעליהם ולנסות להגיע לחברות גלובליות וטכנולוגיות.

הקורונה הגיעה וטרפה את הקלפים – ובמקרה שלהם לטובה. תחילה חיפשו אחרי הדרך לשפר את היכולות האישיות בשפה האנגלית, כאשר המטרה העיקרית של שניהם הייתה לצלוח את האתגר של ראיון עבודה שלם בשפה האנגלית, עם היכולת לספר על מי אנחנו? מה הניסיון שלנו? למה דווקא אנחנו? ועוד.

"פתאום ה-Zoom היה נראה כמו הכלי האולטימטיבי שהפך מוכר בכל בית ואיפשר כמעט לכולם ליצור קשרים עם אנשים מכל העולם ובכל זמן. בתחילת הדרך מצאו מורים פרטיים, דוברי אנגלית שפת אם שהביאו את שניהם בתוך זמן קצר לשיפור משמעותי – שם זיהו את הפוטנציאל הקיים בשיטה והחליטו להפיץ את הדרך הזו הלאה"

הסיפור מאחורי Talking
לימוד אנגלית Talking

החזון שלנו

כך תוך זמן קצר נולד Talking, עם החזון להוביל שינוי בשיטת לימודי האנגלית הקיימת בארץ. צעירים ובוגרים שסיימו מסלולים פורמליים ואקדמיה ועדיין זמן השיחה שלהם בשפה האנגלית נשאר נמוך וכמעט לא קיים.

יחד עם צוות מוביל, סביבה מקצועית וגמישה והתאמת תכנית לימודים אישית בעבור כל לומד ולומדת, אנחנו מקווים להמשיך להציב רף גבוה ולנסות לשפר את שיטת לימודי האנגלית המסורתית הקיימת עד היום בארץ, כמו גם לאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לדבר בשפה האנגלית בביטחון, כמעט כאילו נולדנו איתה.

לימודים דרך הזום

מתאים לכל הרמות

שיעורים אחד על אחד

קורסים בהתאמה אישית

מורים מכל העולם

מי אנחנו?

יוסי ינקו

CEO
yossi@talking.co.il

יובל ינקו

VP Business Development
yuval@talking.co.il

מייק לוי

Professional Manager
office@talking.co.il

ינון עמרם

VP Customers
yinon@talking.co.il

כתבו עלינו בעיתון!
שותפים לדרך
מתחילים לדבר אנגלית כבר היום - ללא התחייבות