fbpx
תרגישו שיפור כבר מהשיעור הראשון!

לימוד אנגלית לילדים

ילדים לומדים אנגלית: שפה חדשה מבלי לצאת מהבית!

החזון שלנו ב-Talking הוא להנגיש ולהנחיל את השפה האנגלית לכל מי שחפץ בה – כבר מגיל צעיר.

רובנו מרגישים כי גם אחרי השלמת 12 שנות לימוד במוסד פורמלי וקבלת תעודת בגרות, אנחנו בקושי יכולנו לחבר שני משפטים באנגלית ולדבר אותם, ב-Talking תגלו שמיומנות הדיבור נמצאים במרכז, ואת השיפור תרגישו משיעור לשיעור.

בעולם הגלובלי של היום, אי אפשר להפריז בחשיבות של לימודי אנגלית מגיל צעיר. כשהטכנולוגיה ממשיכה לחולל מהפכות בחינוך – פלטפורמות מקוונות כמו ZOOM מציעות הזדמנויות מדהימות ללמוד ולתקשר עם מורים מכל העולם. עם זאת, דאגה נפוצה אחת שעשויה להופיע אצל ההורים היא כיצד מורה שרק דובר אנגלית, יכול להבין, לעניין ולהעסיק ביעילות ילד בן 9 בכיתה וירטואלית. במאמר זה נחקור כיצד המורים שלנו מתגברים על אתגר זה ואת המגוון הרחב של חומרים חינוכיים הזמינים לילדים בכל הרמות.

לימוד אנגלית לילדים , להתחיל נכון  כבר מגיל צעיר

למרות שזה נשמע מרתיע בהתחלה, מורים שמדברים רק אנגלית פיתחו אסטרטגיות יעילות כדי להבין ולתקשר עם לומדים צעירים בזום. מורים מיומנים משתמשים בטכניקות שונות כגון שפה פשוטה, מחוות, הבעות פנים ושפת גוף כדי לתקשר ולתקשר עם תלמידיהם. הם יוצרים סביבת למידה תומכת ואינטראקטיבית שבה ילדים מרגישים בנוח לבטא את עצמם, לשאול שאלות ולהבהיר ספקות. בנוסף, באמצעות שיתוף המסך וחלוקת השליטה עליו הם יכולים להשתמש בכלים משחקיים, שיתוף טקסטים לקריאה ועוד בשביל לשמור על ערנות ושותפות של תלמידים במהלך השיעור.

סיכומי שיעורים ודוחות התקדמות:

לאחר כל שיעור, הילדים מקבלים מסמך מסכם מקיף המתאר את הנושאים שנלמדו, פעילויות שהושלמו ומילים חדשות שנלמדו. דוחות אלה משמשים משאבים יקרי ערך להורים למעקב אחר התקדמות ילדם ולחזק את הלמידה מחוץ לכיתה הווירטואלית. בנוסף, מורים עשויים לספק משוב אישי והצעות כדי לשפר עוד יותר את כישורי השפה האנגלית של הצעיר.

שיעורים אחד על אחד
מותאמים לקצב שלך
לימוד דרך הזום
בזמן שנוח לך
מותאם לכל הרמות
מגיל 9 ואילך
מורים מכל העולם
מקצועיים ומחוייבים
יועץ הלימודים שלנו זמין עבורך
לדבר אנגלית מגיל צעיר, מתחילים כאן:

התאמת שיעורים לרמתו של הילד:

כדי לתת מענה לצרכים המגוונים של לומדים צעירים, קורסי אנגלית באונליין מציעים חומרים חינוכיים ברמות שונות. בין אם ילדכם מתחיל או בעל ידע קודם באנגלית, המורה יתאים את השיעורים לרמתו הספציפית. זה מבטיח שכל ילד יקבל תשומת לב אישית ויאותגר כראוי להתקדם במסע רכישת השפה שלו, כמו גם הישענות על קצב הלמידה האישי והיכולת של כל תלמיד לספוג כמות שונה של חומר בכל שיעור.

שימוש בעזרים חזותיים:

כדי לשפר את המעורבות וההבנה, המורים ב-Talking משלבים לעיתים קרובות עזרים חזותיים כמו מצגות, קטעי קריאה ושמיעה, מוזיקה וסרטונים בשיעורים שלהם. אלמנטים חזותיים אלו מספקים חווית למידה מעורבת ואינטראקטיבית, לוכדים את תשומת ליבו של הילד ועוזרים לו לתפוס מושגים חדשים בצורה יעילה יותר. עזרים חזותיים לא רק הופכים את השיעורים למהנים יותר, אלא גם נותנים מענה לסגנונות למידה שונים, ומבטיחים שהילדים יישארו מעורבים באופן פעיל לאורך המפגש.

סיכום:

לימודי אנגלית יחד עם Talking מציעים אינספור יתרונות לילדים וצעירים, ומאפשרים להם להתחבר למורים מיומנים מכל מקום בעולם. באמצעות אסטרטגיות תקשורת יעילות, ביצוע התאמות אישית של שיעור ושימוש בכלים שונים, מורים הדוברים אנגלית בלבד יכולים ללמד ולשפר בהצלחה עם צעירים עם רקע בסיסי מאוד בשפה האנגלית. עם כל שיעור, הילדים צוברים אוצר מילים חדש, משפרים את כישורי השפה שלהם ומפתחים הבנה עמוקה יותר של השפה האנגלית. על ידי אימוץ קורסי אנגלית מקוונים לילדים, ההורים יכולים לספק ללומדים הצעירים בסיס מוצק באנגלית, ולהכווין אותם לדרך הכוללת הזדמנויות גלובאליות לעתיד.

המורים שיקחו אתכם ליעד!

Jenna

Jenna

SA

JP

JP

SA

Bev

SA

Andreja

Andreja

MK

Megan

Megan

SA

Chaz

Chaz

SA

Emma

Emma

SA

Diane

Diane

SA

Connor

Connor

SA

Chase Teacher Talking

Chase

SA

Sonny Teacher Talking

Sonny

SA

רוצה לשפר את האנגלית?

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk kids

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk English

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk business

רוצה לשפר את האנגלית?