fbpx
תרגישו שיפור כבר מהשיעור הראשון!

קורס אנגלית אונליין

בזמן ובקצב שלך, צעד אחר צעד

רוצים להתחיל לדבר אנגלית שוטפת? עם Talking זה אפשרי ותוך מספר חודשים ספורים תוכלו לנהל שיחה באנגלית כמו שתמיד רציתם. Talking מביאה לכם קורס אנגלית למתחילים בשיטה שכולם מדברים עליה, אחד על אחד עם מורים מכל העולם בזמן שנח לך וברמה שמתאימה לך.

Talking אנו מאמינים כי כל אחד מסוגל ללמוד את השפה האנגלית ולדעת אותה על בוריה, והקושי בו נתקלים לא מעט ישראלים הוא לא בשל השפה עצמה, אלא בשל השיטה. לכן, עבדנו תקופה ארוכה על מנת לבנות את השיטה הטובה ביותר ללימודי אנגלית למתחילים ולמתקדמים והכנו עבורכם קורס אנגלית למתחילים שיאפשר לכם ללמוד אנגלית שוטפת ולדבר עם ביטחון כמו בחו"ל.

קורס אנגלית און ליין
קורס אנגלית און ליין, בזמן ובקצב שלך
שיעורים אחד על אחד
מותאמים לקצב שלך
לימוד דרך הזום
בזמן שנוח לך
מותאם לכל הרמות
מגיל 9 ואילך
מורים מכל העולם
מקצועיים ומחוייבים

קורס אנגלית אונליין – לדבר ולהתנהל באנגלית ללא חשש

קורס אנגלית און ליין של Talking הוא השיטה היעילה ביותר ללמוד אנגלית ולנהל שיחות שוטפות ללא כל בעיה, הקורס שלנו כולל שיעורים אחד על אחד בהן תדברו באנגלית עם מורים מכל רחבי העולם כך שלא רק תדעו את השפה, אלא גם תצברו את הביטחון העצמי הנדרש על מנת  להתנהל בשפה האנגלית ללא כל חשש.

חשוב להבין כי אנגלית היא לא רק שפה – היא עולם ומלואו. חשיבות האנגלית גדלה מאוד בתקופה האחרונה. אנו יכולים לראות זאת על ידי הסתכלות על מספר הסטודנטים שלוקחים קורסי אנגלית באינטרנט, שעולה מדי שנה. יש הרבה סיבות לרצות ללמוד אנגלית, אבל יש גם יתרונות רבים לדעת את השפה גם ללא סיבה מיוחדת.

כדי לקרוא גם על – איך לענות נכון על שאלות באנגלית 

הרבה יותר דלתות נפתחות עבורך

הרבה אנשים רוצים ללמוד אנגלית כי הם מאמינים שזה יגדיל את ההזדמנויות שלהם בחיים. אכן, זה נכון שכן מעסיקים מחפשים יותר ויותר עובדים שיודעים גם את שפת האם שלהם וגם אנגלית. מי שעובד בחו"ל יגלה שהכרת השפה מקלה על מציאת עבודה ותקשורת עם המקומיים.

לנסוע לחופשה ולדבר כמו שאתה רגיל

מעבר לכך, כיום אנו חיים בעולם שבו הטיסות הפכו להרבה יותר תכופות, וישראלים רבים בוחרים גם את החופשות הקצרות שלהם במהלך השנה לקיים דווקא במדינות מעבר לים, ולא בארץ. לאחר שתסיימו את הקורס שלנו, תוכלו להתנהל בכל מדינה אליה תגיעו בצורה הרבה יותר טובה ולתקשר עם בתי המלון, העובדים בשדות התעופה או אפילו המקומיים בצורה הרבה יותר נוחה וטובה, מה שישפיע מהותית על החוויה שלכם.

למה ללמוד אונליין?

במחשבה ראשונית יש תחושה שלמידה פרונטלית עדיפה על למידה בזום, אבל שבוחנים לעומק ביחוד כשמדובר על לימודי שפה, מבינים שיש יתרונות שפשוט לא מותירים מקום ספק לגבי בחירת פלטפורמת הלימוד ונעמוד על המשמעותיים שבהם:

  1. גמישות בזמנים – מתי הזמן המתאים ביותר עבורכם ללמוד, בבוקר? בערב?, בלמידה מרחוק אתם קובעים את הימים והשעות שנוחים לכם.
  2. חיסכון ניכר בעלויות – כשאת/ה לא צריך להגיע אל המורה והמורה לא צריך להגיע אליך, ישנו חיסכון ניכר גם בעלויות הלימוד וגם בעליות נסיעה.
  3. לימוד במרחב האישי – כאמור ניתן ללמוד מכל מקום שנוח לך, מהספה בבית, בבית קפה או מחוף הים, כל זמן שיש מחשב ואינטרנט זמין
  4. שיעורים מוקלטים – השיעורים מבוצעים בזום וניתן להקליט ולחזור על השיעור ככול שתצטרכו.
  5. שיעורים פרטיים עם מורים מכל העולם – זהו ללא ספק הדובדבן שבקצפת, גם אם לרגע זה נראה מפחיד ומרתיע, כבר לאחר השיעור הראשון תבינו שהשיטה היעילה ביותר היא מול מורה שמכיר את השפה מלידה ויכול לתרגל אתכם ב-100% מהזמן בדיוק את מה שאתם צריכים לדעת, ממש כאילו ביום אחד עברתם להתגורר בחו"ל ומאין ברירה משננים כל מילה במילה. מעבר לכך החוויה של הכרות אם אדם מארץ זרה שחי חיים קצת שונים ותרבות שונה, מביאה את כל חווית הלימוד למעניינת ומהנה.

הדרך הנכונה לשלב לימוד אנגלית בחיים

אם אתה מחפש דרך לשפר את כישורי האנגלית שלך בזמן שאתה נשאר בבית או ממשיך בסדר היום הרגיל שלך בעבודה או לימודים אחרים, קורס מקוון הוא האפשרות המושלמת עבורך. קורסים מקוונים מציעים את הגמישות הדרושה לך ללמוד מכל מקום ובכל זמן וכך התלמידים שלנו מצליחים לשלב את לימודי האנגלית ללא כל בעיה, כל מה שאתם צריכים הוא מסך וחיבור לרשת, ואתם מוכנים ללמוד!

אז קדימה, בואו לבחור את המורה המועדף אליכם ותתחילו לדבר אנגלית:

רוצה לשפר את האנגלית?

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk English

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk English

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk kids

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk English

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk business

רוצה לשפר את האנגלית?