fbpx
טוקינג לימוד אנגלית

למה כדאי לי לשפר את
האנגלית עם ?

לפגישת התאמה עם המורה האישי שלך!

מלאו את הפרטים האישיים, בחרו את מועד קיום השיעור ולחצו על כפתור "הרשמה".
יועץ לימודים מטעמנו ייצור קשר בהקדם לבחירת המורה האישי ותחילת הקורס

המורים שלנו

שאלות ותשובות

כל המורים שלנו ב-Talking הם בעלי הכשרה וניסיון רב בשיפור האנגלית עם תלמידים מכל הרמות.
גם עם תלמידים שקצת מתביישים או לא מרגישים בטוחים באנגלית – למורים כלים שונים שיעזרו לך להתגבר על המחסום בשפה (הכוללים גם עזרים חזותיים).
היתרון של דיבור בשפה האנגלית בלבד הוא שהתלמיד לומד "לחשוב באנגלית", לומד להבין את המסר שהמורה מעביר ולומד לדבר בעצמו בביטחון בשפה האנגלית.

פיתחנו שיטה ייחודית הכוללת תכנים מותאמים ונוחים ללמידה על חוקי הדקדוק וכן כאלה ששמים דגש על הרחבת אוצר המילים כך שזה נהיה ממש קל לזכור את כל החוקים והמילים החדשות וגם אתם תוכלו לקלוט אותם ללא קושי.

המפתח להצלחה בשיטה שלנו זה התאמה אישית. הלימודים נעשים אחד-על-אחד ולכן תוכנית הלימוד נבנית עבור כל תלמיד אישית. בשילוב טכנולוגיה וחדשנות השיעורים מתנהלים דרך הזום באונליין, באורך של 50 דקות, מתי שנוח לכם, בלי פקקים ובלי לצאת מהבית. הכל כדי שיהיה לכם נוח פשוט ללמוד אנגלית. המורים שלנו הם דוברי אנגלית בעלי תעודת הוראה שאינם דוברי עברית! ככה שמהרגע הראשון בחוויית הלמידה שלנו אתם נכנסים למסלול של השיפור שלכם. תיאום השיעורים נעשה על ידכם דרך האפליקציה שלנו שבו תוכלו לראות את השעות של המורה ולתאם לפי הלו"ז שמתאים לכם.

אנחנו ממליצים על מורה קבוע שילווה אתכם לאורך כל התהליך. אבל זה לגמרי לבחירתכם ואם בא לכם לגוון, כל מה שתצטרכו לעשות זה לבחור ממגוון המורים המדהימים שלנו בכל שבוע.

לא, השיעורים הם בשיטת אחד-על-אחד על מנת לתת לך להתבטא ולדבר כמה שיותר. המורה מכין את חומרי הלימוד לשיעור בהתאם לצרכים שלך ויקח אותך יד ביד עד סוף התהליך שב תרגיש ביטחון לדבר אנגלית.

אפשר לשלם במגוון דרכים:  כרטיס אשראי, העברה בנקאית ואפילו בביט! כמו כן לחיילים משוחררים יכולים לשלם דרך הפיקדון הצבאי.

שלחו הודעה ליועצי הלימודים שלנו  כאן!

הקורס הוא מגיל 9 ומעלה, מתאים לכל הרמות. השיעורים מתקיימים בימים א'-ה' בין השעות 9:00-21:00 (כולל) וימי ו' בין השעות 9:00-15:00 (כולל).

הקורסים שלנו מותאמים למטרת העל של התלמידים שלנו ובהתאם למספר השיעורים הנדרשים. כל שיעור באורך של 50 ד'. בשיעור הראשון המורה בוחן את רמת האנגלית שלכם ומה הדברים שצריך לחזק. אנחנו עובדים על ארבעת המיומנויות- דיבור, קריאה, כתיבה ושמיעה וכמובן שגם תעבדו על דקדוק ולא מעט אנסינים כדי שתוכלו להגיע למקום שאתם מכוונים. בנוסף, יש לנו מסלול של אנגלית עסקית שבו המורה עובד בעיקר על חיזוק ושפשוף האנגלית בהתאם לעולמות התוכן והעיסוק שלך. מוזמנים ללמוד על סוגי הקורסים שלנו כאן >> 

קודם כל זה ממש בסדר, בגלל שכל השיטה שלנו מבוססת על התאמה אישית, נערוך לך פגישת התאמה שבמסגרתה נעריך את הרמה שלך וכך נדע לבנות את התוכנית הכי מדויקת ונכונה לך. אגב, אפשר גם לעשות בדיקה ראשונית כאן אצלנו באתר בשאלון רמה מהיר> שלוקח בדיוק כמה דקות.

לאחר שנים של ניסיון ומחקרים רבים בנושא נמצא כי ללימודי שפה שנעשים אונליין יתרונות רבים,  וכמובן הנוחות והגמישות שתאפשר לך להתמיד לצד שיעורים מותאמים אישית, דינמיים, אחד על אחד! התכנים מוצגים בצורה ברורה מה שמעודד שינון ולמידה מיטביים מה גם שככה ניתןללמוד עם המורים הבינלאומיים המעולים שלנו שיגרמו לך להתעלות ולתקשר רק באנגלית ובכך להגיע לתוצאות ולשיפור מוחשי.

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk English

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk English

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk kids

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk English

רוצה לשפר את האנגלית?

Let's talk business

רוצה לשפר את האנגלית?

רוצה לשפר את האנגלית?